• בי הפי - מקום לאירוע קטן
 • בי הפי - מקום לאירוע קטן
 • בי הפי - מקום לאירוע קטן
 • בי הפי - מקום לאירוע קטן
 • בי הפי - מקום לאירוע קטן
 • בי הפי - מקום לאירוע קטן

מקום לאירועים קטנים

אירוע קטן הוא אירוע מלא בחן ובאינטימיות שלא תוכלו למצוא בשום מקום אחר. אירוע באולם שמחות הוא אירוע גדול אשר ידרוש מכם יותר השקעה כספית ונפשית והחיסרון הגדול ביותר הוא שאתם לא תמיד יכולים לפגוש באותו ערב את כל האורחים שהגיעו. לעומת זאת, אירועים קטנים מיועדים עבור אנשים שאין להם מספר מוזמנים גדול או שבחרו לא להזמין מספר גדול של אנשים וזאת על מנת שיוכלו לקיים את האירוע במקום קטן ומקורי.
במידה ותרצו לחגוג אירוע קטן ואינטימי תוכלו לחפש באינטרנט תחת הכותרת "מקום לאירועים קטנים" ויופיעו לכם מגוון מקומות ייחודים שלא הכרתם קודם, ויתנו לכם הזדמנות להיחשף אליהם אם בעקבות ביקור קצר במקום ואם בעקבות הפקת האירוע במקום זה.

לחגוג אירוע קטן וטוב

מדוע מקום לאירוע קטן יהווה לכם יתרון?

 
 • יתרון כלכלי – תוכלו לחסוך כסף רב בכך שלא תפנו לאולם שמחות, שכן,  חלק מהכסף שאתם חוסכים על מקום קטן, היה יכול ללכת על ציוד של בעל האולם, משכורות של מלצרים, ועוד'. לעומת זאת, באירוע קטן, לא תצטרכו לשאת את הוצאה של בעל המקום מכוון שההוצאה שלו הינה קטנה יותר מזו של בעל האולם.
 • מספר אורחים מצומצם- ישנם אנשים אשר אינם בעלי משפחות גדולות ולכן לא משתלם להם להזמין אולם שמכיל מינימום 200 אורחים, שכן גם לבעל האולם יש קריטריונים משלו. בעלי האולמות בסופו של דבר רוצים שהאירוע ישתלם להם כלכלית ולכן לא תמיד יוכלו לספק לכם מספר מנות מצומצם בהתאם לכמות האורחים.
 • אינטימיות- באירוע קטן תיהיה לכם אפשרות להנות רמה אחרת של אינטימיות ונינוחות, כאשר תוכלו לפגוש את כל האורחים שבאו לשמח אתכם באירוע, ולא לדעת על אורחים שבדיעבד הגיעו וזאת רק בזכות אלבום התמונות.
 
מקום לאירוע קטן יכול להיות מקום שיהווה עבורכם פתרון במידה ויש לכם מספר מצומצם של אורחים או פשוט אתם רוצים לחגוג אירוע בוטיק פשוט ואינטימי אשר ייתן לכם רוגע ושלווה למרות שאתם בעלי השמחה. אירוע קטן יאפשר לכם להנות לא פחות מהאורחים ואף יותר, ויאפשר לכם לפגוש באופן פרטני כל אורח מבלתי שתיהיה מוזיקה רועשת שבוקעת מהרמקולים או מספר גדול של מוזמנים שלא מאפשר שיח אישי וידידותי בין בעל השמחה לאורחיו.

 

מקומות לאירועים קטנים


כיום, ניתן לראות יותר ויותר אנשים אשר נוטים לקיים  אירוע משפחתי באופן צנוע יותר, מכפי נהוג בעבר. שינוי זה לא קרה סתם, אנשים החלו להבין, שלעיתים, האירועים הגדולים לא תמיד נותנים מענה לזוג או למשפחה המבקשת לחגוג את האירוע שלה בתקציב צנוע יותר ובעיקר להנות מהרבה חופש ואינטימיות עם האורחים במהלך האירוע. משפחות אלו יכולות למצוא פתרון בכך שיפנו דווקא למקומות שמתמחים בהפקת אירועים קטנים.
מקומות לאירועים קטנים מיועדים לאירועים אינטימיים, ויכולים להתקיים במגוון מקומות ייחודים ברחבי הארץ. תוכלו להנות ממרפסות של בתי מלונות בעלי היסטוריה עשירה לצד חצרות וגנים עתירי יופי וחן אשר מוסתרים לעיתים בסמטאות הדרך.
 

על מה עלינו לשים דגש כאשר מחפשים מקום לאירועים קטנים


במידה ואתם מחפשים לחגוג אירוע בעל מספר אורחים מצומצם, תצטרכו לקחת בחשבון שיש מספר אלמנטים חשובים שעליכם לתת עליהם את הדעת:
 • היכן יתקיים האירוע- לא משנה כמה החצר בכפר  או המרפסת של בית המלון שראיתם הינה יפה ועוצרת נשימה, עליכם לקחת בחשבון מהי העונה המתאימה לכל אירוע, וגם אם באותו יום לא ירד גשם, עליכם לקחת בחשבון שאולי לאורחים יהיה קר ואולי עדיף לקיים את האירוע בתחום מתחם מקורה.
 • תפריט- עליכם לדעת, שבמקומות בהם מתקיימים אירועי בוטיק התפריט יהיה מיוחד ושונה הרבה פעמים ממנות של אולם אירועים סטנדרטי. כדאי לבדוק לפני את התפריט ולבצע טעימות על מנת לוודא שהמנות לטעמכם.
 • אטרקציה- אירוע קטן יכול להיות נהדר אך צריך להיזהר שלא יהיה מידי שגרתי. במידה והזמנתם מספר אורחים קטן, אז כל האירוע יושפע מכך, אם זה בכמות השולחנות ובמוזיקה שהינה בוקעת מהרמקולים. מומלץ להזמין אטרקציה שתתרום להרמת מצב הרוח באירוע ותעניק גוון נוסף וייחודי לאירוע.
כל בעל שמחה בוחר היכן לקיים את האירוע שלו בהתאם לאופיו. במידה ואתם אנשים שמחפשים אווירה אינטימית וייחודית ויחד עם זאת שמחה אמיתית, מומלץ לכם לברר אודות מקומות לאירועים קטנים. אירועים אלו ניחנים בקונספט ייחודי אשר מעניק לאירוע אופי מיוחד ומרגש. הקונספט כמובן יהיה תלוי בכם ובאופי האירוע, מספר המוזמנים, גודל המקום שהנכם מעוניינים להשכיר וכמובן תקציב.


'.בי הפי.'
מדורג 3 מתוך 5, דרגו 2