• בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה
 • בי הפי - הפקות בת מצווה

הפקת בת מצווה

כל ילדה שמגיעה לגיל 12, חוגגת את בת המצווה. כיום בשונה מבעבר, חגיגת בת המצווה נהפכה לעניין גדול ולהפקת ענק בשונה מפעם שהיו מסתפקים במסיבה צנועה בבית או בחצר עם בלונים, משחקי חברה, ממתקים ומוזיקה בהתאם לשנתון.
 
כמעט כל הבנות מארגנות כל אחת את אירוע בת המצווה שלה בצורה הכי מושקעת ומיוחדת ונראה כי יש מעין תחרות בין כל הבנות בכיתה, של מי הבת מצווה הכי מיוחדת במינה ובלתי נשכחת. בדרך כלל נלוות לכך הוצאות לא מועטות ולא כל ההורים יכולים לעמוד בדרישות המופרזות. בנוסף, יש אין ספור מקומות ורעיונות להפקת אירוע הבת מצווה גם מבלי להשקיע הון תועפות ולהזמין מספר רב של אורחים. ניתן לערוך אירועים ייחודיים ומושקעים גם באולמות קטנים יותר כמו מועדון בת מצווה בכפר סבא לדוגמה ולהזמין רק את חברי הכיתה ועוד כמה בני משפחה וחברים קרובים של המשפחה.
 
גורם חשוב נוסף הוא מציאת מקום בקרבת מקום. ניקח לדוגמה את כפר סבא. ניתן למצוא מועדון בת מצווה אשר יענה על דרישות האירוע ויספק את השירותים הנדרשים ללא צורך להוציא הון עתק ולהזמין אולם אירועים שבדרך כלל מתאים כאשר יש מספר רב של מוזמנים. מועדון בת מצווה  יתאים לאירועים שכאלו הן מבחינת גודל המקום, המחיר, השירותים המוצעים בהתאם לאירוע, היוקרה שלו ועוד.
 
מועדון בת מצווה  כמו כל מועדון בת מצווה אחר, בא לענות על הדרישות ולתת פתרון לאירועי בת המצווה, במיוחד לאלו אשר אינם מעוניינים לערוך אירוע באולם אירועים ומחפשים אחר אלטרנטיבה אחרת שתתאים יותר לאירוע שכזה. אותו מועדון בת מצווה  לא רק מהווה פתרון מבחינת המקום אלא גם מבחינת המקום. מועדון בת מצווה  נגיש לתושבי המקום ולחברי הכיתה, ובמידה וצריך לארגן הסעות, יהיה קל יותר לעזות זאת כאשר אותו מועדון בת מצווה  נמצא קרוב לאזור המגורים או לאזור בית הספר.
 
ישנם בכל שכונה ועיר כמה מועדונים אשר ניתן להשכיר לטובת אירועים אלו ואחרים, אך מועדון בת מצווה בכפר סבא מותאם במיוחד לאירוע מסוג זה, מה שמקל על הארגון. אותו מועדון בת מצווה מוכן מראש לאותן אטרקציות ובקשות שבדרך כלל מבקשים לטובת אירועי בת מצווה ולכן הארגון הנו מהיר יותר ויעיל.
 
אין ספק שמספר האפשרויות לארגון אירוע הן רבות ומרובות וכי יש אין ספור רעיונות מדליקים ומיוחדים להפקה שכזאת ובטח באירועי בת מצווה, הן מבחינת האטרקציות הרבות שכוללות רקדנים, מעגלי מתופפים, משחקים, ליצנים, מתקנים מתנפחים ועוד. כמובן שגם הכניסה של כלת בת המצווה לאולם היא אירוע לשם עצמו. כלת בת המצווה תוכל לבחור בין אם ברצונה להיכנס לאולם כאשר היא מלווה בבובות ענק או רכובה בכרכרה ועוד. לאלו המתכננים אירוע גדול ומרשים הרי שיבדקו אודות אולמות אירועים היכולים להכיל את מספר המוזמנים הרצוי ובהמשך אף סוגרים עם בעל האולם כמות מנות רצויה ותפריט מתאים, מחיר ועוד. אך אלו שדווקא אינם מעוניינים במוזמנים רבים או בהפקת אירוע גדול שכזה וכוונתם היא לארגן אירוע רק לחברי הכיתה ולעוד כמה חברים ובני משחה קרובים, הרי שמועדון בת מצווה מהווה פתרון מושלם ונוח לאירוע שכזה. בכך שתשכירו מועדון בת מצווה, כבר כלת בת המצווה רואה כי נעשתה השקה וגם היא עורכת אירוע באולם כמו שאר חבריה ולכן לא תרגיש שהאירוע שלה מושקע פחות מהאירוע של שאר חבריה לכיתה וגם אתם מרוויחים מהעניין כיוון שחסכתם מעצמיכם את כאב הראש וההשקעה הכספי הכרוכה באירוע גדול ומושקע, חלוקת הזמנות ועוד.
 
 הפקה של פעם בחיים
 
ניתן למצוא כל מיני מוקמות אשר מציעים את עצמן לאירועים קטנים כמו מסעדות שיש להם חדרים או אולמות קטנים מיוחדים לאירועים פרטיים, משחקיות אשר מציעו אפשרות לעריכת ימי הולדת במקום, חדר אירוח פרטי באולמות סרטים ועוד. יש מגוון של אופציות בכל הנוגע לעריכת מסיבה או מיני אירוע אך כמובן חשוב לבדוק האם אותן אופציות מתאימות לאירוע כגון בת מצווה הן מבחינת כמות המוזמנים והן מבחינת אופי האירוע ועוד. בדרך כלל באירועי בת מצווה, מעבר לריקודים, יש את העניין סביב הקראת הברכות של בני המשפחה ואיחולי מזל טוב לכלת המצווה, הקרנת קליפ מדליק שהכינו מבעוד מועד יחד עם כלת הבת מצווה וכניסה מרשימה שלה לתוך האולם וכמובן לעתים קרובות הופעה שלה מול חברי הכיתה בריקוד או שירה. לא בטוח כי אירוע שכזה יתאים בכל מקום ולכן יש למצוא מקום, כמו מועדון בת מצווה, אשר יוכל לספק מקום עבור הריקודים, במה או מקום נוסף בעבור העלאת מופע במידה והכרחי וכמובן ציוד מתאים להקרנת קליפ, הקראת ברכות, די ג'יי ועוד.
 
אירועי בת מצווה תמיד מרגשים ודורשים הכנה מוקדמת. כמובן שההכנות מתבצעות בהתאם לבקשת כלת המצווה ודרישותיה כיוון שאותו יום מוקדש רק לה. מועדון בת מצווה או בכל מקום הקרוב למגוריכם מהווה אופציה מתאימה בכל הקשור להפקת אירוע שכזה ופתרון מצוין לעריכת אירועים שכאלו שאינם תמיד מצריכים הפקת בת מצווה במועדון אירועים יוקרתי וארגון באולמות אירועים אלא מועדון בת מצווה.

הפקה לבת מצווה - לא דבר פשוט

 
בשנים האחרונות אנו עדים לתופעה שבה התחרותיות בקרב בני הנוער נמצאת במגמת עליה, כאשר אירועי בת מצווה הפכו להיות במרכז  הבמה - כל נערה רוצה לחגוג בצורה הכי גרנדיוזית והכי מרשימה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, אצלנו תקבלו אירועי בת מצווה בלתי נשכחים, כאשר ההפקה אינה מוטלת על כתפיכם ההורים - אלה עלינו, כי אצלנו בבי הפי אנו נדאג לארגן לכם אירועי בת מצווה בלתי נשכחים ומרגשים במיוחד.
 

כל החברים חוגגים בת מצווה בבי הפי

 
הגיע העת להתחיל לתכנן את אחד האירועים החשובים ביותר בת המצווה מיוחדת במינה, אצלנו תקבלו את כל הכלים על מנת להפוך את האירוע לחד פעמי. אנו נדאג כי האירוע יהפוך להיות חגיגה של ממש, כאשר כל החברים שלכם יגיעו וירימו את האווירה לשמיים. אצלנו בת מצווה זה לא עוד סתם אירוע, אנו מבינים את גודל החשיבות - ואצלנו תקבלו את כל מה שצריך על מנת לשמח אתכם וכמובן את כל המוזמנים לאירוע. מהיום אירועי בת מצווה זאת לא טרחה, כי אצלנו אנו נתכנן עבורכם את כל הפרטים - אתם רק מגיעים וחוגגים את האירוע שלכם כמו שצריך.
 

בי הפי - הפקה מתחילה מהפרטים הקטנים ביותר

 
ההפקה של אירוע כמו בת מצווה זה לא דבר קל, אתם חייבים לדעת להתעסק עם אנשי מקצוע רבים - ולהקים אירוע מחיתוליו. בבי הפי ישנם אנשי מקצוע אשר מצטיינים בהפקת אירועים מכל הסוגים, בין היתר גם באירועים כמו בת מצווה ובר מצווה שהם כוללים בתוכם אלמנטים רבים שחייבים להיות משולבים. בי הפי ידאג לכם ויחסיר מכם את כל הדאגות בנוגע לתכנון ולהפקה של כל האירוע. כי עבורנו אתם צריכים ליהנות מהאירוע, ולכן בת מצווה אצלנו תהיה הבחירה המושלמת עבורכם.
 

הפקות בת מצווה - חוגגים בבי הפי את כל סוגי האירועים

 
אצלנו תוכלו לבחור איזה סוג של בת מצווה אתם מחפשים, האם מדובר באירוע שמיועד לקהל גדול של אורחים או מנגד מפגש משפחתי מצומצם וקליל יותר. אנו נדאג לסדר לכם מסיבת בת מצווה בלתי נשכחת  שתעמוד בקנה מידה אחד עם הדרישות שלכם.


'.בי הפי.'
מדורג 1 מתוך 5, דרגו 1